Casino new 2014 Image Banner 160 x 600 Poker 2014 Image Banner 300 x 180

SPAIN: La Liga
20:00 FT Espanyol 1 (0)
Eibar 0 (0)
21:00 FT Real Sociedad 2 (1)
Rayo Vallecano 2 (2)
22:00 FT Atletico Madrid 3 (3)
Huesca 0 (0)

ITALY: Serie A
21:00 FT Inter 2 (1)
Fiorentina 1 (0)

GERMANY: Bundesliga
18:30 FT Werder 3 (2)
Hertha 1 (0)
20:30 FT Bayern 1 (0)
Augsburg 1 (0)
20:30 FT Freiburg 1 (0)
Schalke 04 0 (0)
20:30 FT Hannover 1 (0)
Hoffenheim 3 (1)

FRANCE: Ligue 1
19:00 FT Monaco 0 (0)
Angers 1 (1)
19:00 FT Nantes 1 (0)
Nice 2 (1)
21:00 FT Toulouse 2 (0)
Saint-Etienne 3 (1)

AUSTRIA: National cup
16:00 FT Leobendorf 1 (0)
Altach 2 (2)
18:00 FT Bruck-Leitha 1 (0)
Austria Lustenau 3 (2)
18:30 FT Wolfsberger AC 4 (3)
Austria Klagenfurt 0 (0)
19:00 AET Deutschlandsberger 3 (1)
Wiener Neustadt 4 (2)
19:00 FT Hartberg 3 (3)
Wattens 0 (0)
19:00 FT Union Volkermarkt 0 (0)
Ried 1 (1)
19:30 FT Horn 0 (0)
Lafnitz 2 (1)
20:45 Pen Grazer AK 0 (0)
Vorwarts Steyr 0 (0)

BELGIUM: National cup
20:00 FT Eupen 3 (2)
Tubize 0 (0)
20:00 FT Waasland-Beveren 1 (0)
Mandel United 2 (2)
20:30 FT SW Harelbeke 0 (0)
Kortrijk 1 (0)

BULGARIA: National Cup
15:00 FT Atletik Kuklen 0 (0)
Levski 6 (2)
15:00 Pen Botev Galabovo 0 (0)
Vitosha Bistritsa 0 (0)
15:00 FT Dobrudzha 0 (0)
Lokomotiv Sofia 1 (0)
15:00 FT Hebar 1918 1 (0)
Beroe 6 (3)
15:00 FT Kariana Erden 0 (0)
Septemvri Sofia 1 (0)
15:00 FT Pomorie 0 (0)
Lokomotiv Plovdiv 1 (0)
15:00 FT Strumska slava 2 (1)
Tsarsko selo 1 (0)
16:00 FT Lovech 0 (0)
Etar 2 (2)
18:00 FT Montana 0 (0)
CSKA Sofia 2 (0)

CROATIA: National cup
15:30 FT Kurilovec 0 (0)
Slaven Koprivnica 2 (0)
15:30 AET Vukovar 3 (2)
Zadar 5 (3)

CZECH REPUBLIC: National cup
16:00 FT Chrudim 2 (2)
Boleslav 0 (0)
16:00 FT Slavicin 3 (1)
Zlin 9 (6)
16:00 FT Sokolov 1 (1)
Ostrava 2 (2)

CZECH REPUBLIC: Juniorska Liga CFL
15:00 FT Bohemians 1905 U-21 1 (0)
Jablonec U-21 0 (0)

DENMARK: National Cup
16:30 FT LSF 1 (1)
Hobro 2 (0)
19:00 AET Kolding 2 (0)
Randers FC 1 (1)

ENGLAND: National League
20:45 FT Aldershot 0 (0)
Maidstone Utd 1 (1)
20:45 FT Barnet 2 (1)
Havant and Waterlooville 2 (0)
20:45 FT Barrow 1 (1)
Gateshead 2 (1)
20:45 FT Braintree Town 1 (1)
Leyton Orient 5 (2)
20:45 FT Chesterfield 1 (0)
Maidenhead Utd 3 (2)
20:45 FT Eastleigh 1 (0)
Boreham 0 (0)
20:45 FT Ebbsfleet Utd 1 (1)
Bromley 2 (2)
20:45 FT Halifax 0 (0)
Fylde 0 (0)
20:45 FT Harrogate Town 0 (0)
Wrexham 0 (0)
20:45 FT Salford City 3 (0)
Hartlepool 0 (0)
20:45 FT Solihull Moors 2 (1)
Dagenham and Redbridge 0 (0)
20:45 FT Sutton Utd 2 (2)
Dover 2 (1)

ENGLAND: League Cup
20:45 FT Blackpool 2 (1)
QPR 0 (0)
20:45 FT Bournemouth 3 (1)
Blackburn 2 (0)
20:45 FT Burton Albion 2 (0)
Burnley 1 (1)
20:45 FT Millwall 1 (0)
Fulham 3 (1)
20:45 FT Oxford United 0 (0)
Manchester City 3 (1)
20:45 Pen Preston NE 2 (1)
Middlesbrough 2 (1)
20:45 Pen Wolves 0 (0)
Leicester City 0 (0)
20:45 FT Wycombe Wanderers 3 (1)
Norwich 4 (3)
21:00 Pen Manchester Utd 2 (1)
Derby County 2 (0)
21:00 FT West Brom 0 (0)
Crystal Palace 3 (1)

ENGLAND: League Two
20:45 FT Yeovil Town 1 (0)
Milton Keynes Dons 1 (1)

ENGLAND: EFL Trophy
20:30 Pen Bradford 1 (0)
Everton U-23 1 (0)
20:30 FT Crewe 1 (0)
Manchester City U-23 4 (2)
20:45 FT Exeter 2 (2)
West Ham U-23 0 (0)
20:45 FT Newport 3 (1)
Chelsea U-23 0 (0)

ENGLAND: NL Premier Northern
20:45 FT Gainsborough 1 (1)
North Ferriby 0 (0)
20:45 FT Mickleover Sports 1 (1)
Scarborough Athletic 1 (0)
20:45 FT Stafford Rangers 3 (3)
Basford United 1 (1)
20:45 FT Workington 1 (1)
Marine 1 (1)

ESTONIA: National Cup
18:00 FT Levadia T 2 (1)
Flora 1 (1)
18:00 FT Paide 2 (0)
Legion 1 (1)
18:00 FT Trans Narva 8 (3)
Noorus-96 0 (0)
19:00 FT Tabasalu Charma 6 (1)
Zenit Tallinn 1 (0)

GERMANY: 2. Bundesliga
18:30 FT Bochum 0 (0)
Dynamo Dresden 1 (1)
18:30 FT Darmstadt 1 (0)
Arminia Bielefeld 2 (0)
18:30 FT Koln 2 (0)
Ingolstadt 1 (0)
18:30 FT Union Berlin 2 (0)
Holstein Kiel 0 (0)

GERMANY: 3. Liga
19:00 FT Braunschweig 1 (1)
Kaiserslautern 4 (1)
19:00 FT Hansa 1 (0)
Preussen Munster 4 (2)
19:00 FT Sportfreunde Lotte 2 (1)
Carl Zeiss Jena 0 (0)
19:00 FT Wehen 2 (0)
Sonnenhof Grosaspach 0 (0)
19:00 FT Wurzburger Kickers 2 (1)
Meppen 1 (1)

GERMANY: Regionalliga West
17:30 FT Straelen 2 (0)
SV Lippstadt 2 (0)
19:00 FT Borussia D-2 3 (1)
Koln-2 0 (0)
19:00 FT Verl 0 (0)
Bonner SC 2 (1)
19:30 FT Oberhausen 1 (0)
Rodinghausen 1 (1)
19:30 FT Viktoria Koln 2 (1)
Kaan-Marienborn 1 (0)
19:30 FT Wiedenbruck 1 (1)
Fortuna Dusseldorf-2 2 (1)

GREECE: National Cup
15:30 FT Apollon Paralimniou 1 (1)
Trikala 1 (1)
15:30 FT Ierapetra 0 (0)
Kissamikos 2 (0)
15:30 FT Volos NFC 5 (1)
Apollon Larissa 1 (0)
18:00 FT Asteras Tripolis 2 (0)
Apollon 1 (0)
20:30 FT Atromitos 1 (0)
Giannina 2 (2)

HUNGARY: NB II
19:00 FT Bekescsaba 1 (1)
Gyor 0 (0)

IRELAND: Premier Division
21:00 FT Dundalk 3 (3)
Derry City 2 (0)

ISRAEL: Toto cup Ligat Leumit Playoffs
18:45 FT Hapoel Katamon 1 (0)
Hapoel Marmorek 0 (0)

ITALY: Serie B
21:00 FT Brescia 2 (2)
Palermo 1 (0)
21:00 FT Cittadella 0 (0)
Benevento 1 (1)
21:00 FT Livorno 0 (0)
Lecce 3 (1)
21:00 FT Perugia 0 (0)
Carpi 1 (0)
21:00 FT Pescara 2 (1)
Crotone 1 (0)
21:00 FT Salernitana 1 (0)
Ascoli Picchio 1 (1)
21:00 FT Verona 2 (1)
Spezia 1 (1)

ITALY: Serie C Group A
20:45 FT Pisa 0 (0)
Arezzo 0 (0)

ITALY: Serie C Group C
14:30 FT Siracusa 3 (1)
Paganese 1 (0)
20:30 FT Bisceglie 2 (1)
Casertana 1 (0)
20:30 FT Catanzaro 2 (1)
Vibonese Calcio 0 (0)
20:30 FT Francavilla 2 (1)
Rieti 1 (1)
20:30 FT Juve Stabia 4 (1)
Potenza 0 (0)
20:30 FT Monopoli 0 (0)
Rende 1 (0)
20:30 FT Trapani 3 (1)
Sicula Leonzio 0 (0)
20:30 Pst Viterbese ? ()
Reggina ? ()

LITHUANIA: A Lyga
17:00 FT Atlantas 1 (0)
Palanga 1 (0)

LITHUANIA: 1 Lyga
15:00 FT Pakruojis 3 (0)
Koralas 0 (0)
17:30 FT Dainava 1 (0)
NFA Kaunas 0 (0)

MALTA: Division 1
18:00 FT Zebbug Rangers 0 (0)
Santa Lucia 3 (0)
19:00 FT Naxxar Lions 0 (0)
Zejtun Corinthians 0 (0)
20:15 FT Sirens 1 (0)
Qrendi 1 (0)

NETHERLANDS: National Cup
17:00 FT AFC 5 (1)
Telstar 0 (0)
18:30 FT RKC 2 (1)
NAC 0 (0)
19:45 FT Almere City FC 1 (1)
Dordrecht 90 0 (0)
19:45 FT DVS 33 0 (0)
Roda 6 (3)
19:45 FT Den Bosch 1 (1)
Heracles Almelo 2 (1)
19:45 FT Go Ahead Eagles 2 (0)
Eindhoven 0 (0)
19:45 FT Helmond Sport 0 (0)
Fortuna 5 (1)
19:45 FT Koninklijke HFC 4 (1)
Harkemase Boys 0 (0)
19:45 FT Noordwijk 3 (1)
Sparta Rotterdam 2 (2)
19:45 FT ODIN '59 1 (1)
Lisse 0 (0)
19:45 Pen Rijnsburgse Boys 1 (0)
FC Oss 1 (1)
19:45 AET Scheveningen 2 (2)
Cambuur Leeuwarden 3 (1)
19:45 FT Spakenburg 3 (1)
DFS 0 (0)
19:45 Pen VVSB 3 (1)
De Graafschap 3 (1)
19:45 FT Volendam 1 (1)
Willem II 2 (1)
19:45 FT Westlandia 0 (0)
VV Venlo 3 (1)
20:00 FT Kozakken Boys 3 (3)
ONS Sneek 1 (1)
20:45 AET Excelsior 2 (2)
NEC 3 (1)

NORTHERN IRELAND: Premiership
20:45 FT Ards 0 (0)
Glenavon 2 (1)
20:45 FT Coleraine FC 2 (1)
Ballymena Utd 2 (2)
20:45 FT Dungannon Swifts 3 (1)
Crusaders FC 2 (0)

NORWAY: 1. Division
19:00 FT Mjondalen 2 (0)
Aalesund 0 (0)

POLAND: National cup
15:00 AET LKS Lodz 0 (0)
Lech 1 (0)
15:00 FT Slask Switochlowice 0 (0)
Arka Gdynia 3 (3)
15:30 FT Gryf W 1 (0)
Olsztyn 3 (3)
15:30 FT Siarka Tarnobrzeg 1 (0)
Wisla Plock 4 (1)
16:00 FT Polonia Glubczyce 0 (0)
Chrobry Glogow 8 (4)
17:30 FT Chojniczanka 0 (0)
Legia 1 (1)
18:30 FT Pogon Siedlce 2 (0)
Stal Mielec 1 (1)
19:20 FT Ruch Chorzow 1 (1)
Odra Opole 5 (2)
20:30 Pen Wisla Krakow 1 (0)
Lechia Gdansk 1 (1)

ROMANIA: National Cup
15:00 FT Voluntari 2 (2)
FC Botosani 1 (0)
15:30 FT Csikszereda 2 (1)
Energeticianul 1 (0)
17:45 FT Sportul Snagov 0 (0)
Universitatea Craiova 2 (1)
18:00 Pen ASU Poli Timisoara 1 (1)
Sepsi 1 (1)
20:30 FT Braila 1 (1)
Dinamo B 3 (2)

RUSSIA: National Cup
12:00 FT Dinamo Barnaul 0 (0)
Orenburg 2 (1)
17:00 FT Neftekhimik 2 (0)
Ural 3 (1)

SCOTLAND: League Cup Final Stages
20:45 Pen Hibernian 0 (0)
Aberdeen 0 (0)

SCOTLAND: SPFL Reserve League
15:00 FT Greenock Morton U-20 3 (3)
Celtic U-20 1 (1)

SLOVAKIA: Super Liga
18:00 FT Nitra 2 (1)
Trencin 1 (0)

SWEDEN: Superettan
19:00 FT Halmstad 2 (1)
Landskrona 1 (0)

SWEDEN: Allsvenskan
19:00 FT Orebro 0 (0)
Sirius 0 (0)

SWITZERLAND: Super League
20:00 FT Grasshoppers 0 (0)
Thun 2 (0)

SWITZERLAND: Challenge League
19:30 FT Aarau 3 (1)
Schaffhausen 1 (1)
20:00 FT Chiasso 0 (0)
Rapperswil 1 (0)
20:00 FT Servette 1 (0)
Kriens 1 (0)

TURKEY: National cup
12:00 Pen 1461 Trabzon 2 (1)
Tuzlaspor 2 (1)
12:00 FT Anagold 24 Erzincanspor 2 (1)
B.B. Gaziantep 1 (0)
13:00 FT Erzin Belediyespor 1 (0)
Umraniyespor 4 (3)
13:30 FT Diyarbekirspor 1 (1)
Samsunspor 0 (0)
13:30 FT Yeni Altindag 3 (2)
Manisaspor 0 (0)
14:00 FT Bozuyukspor 0 (0)
Denizlispor 1 (0)
14:00 FT Kirklarelispor 4 (3)
Usakspor 1 (0)
14:00 FT Maltepespor 1 (0)
Menemen Belediyespor 2 (0)
14:00 FT Manisa BBSK 1 (1)
Keciorengucu 2 (0)
14:00 FT Nazilli Belediyespor 5 (2)
Tokatspor 0 (0)
14:00 FT Pendikspor 2 (1)
Altinordu 1 (1)
15:30 FT Tire 1922 0 (0)
Sivas Belediyespor 1 (0)
17:30 FT Erzurumspor 1 (1)
Ankara Demirspor 0 (0)
19:30 FT Demirspor Adana 2 (0)
Yeni Orduspor 1 (1)

UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP: Qualifying round - Women
14:00 FT Iceland U-17 W 0 (0)
England U-17 W 2 (0)
14:00 FT Moldova U-17 W 1 (0)
Azerbaijan U-17 W 1 (0)
18:00 FT Andorra U-17 W 0 (0)
Turkey U-17 W 3 (3)
18:00 FT Portugal U-17 W 1 (1)
Belgium U-17 W 2 (0)

UKRAINE: National Cup
17:30 FT FC Sumy 0 (0)
Karpaty 3 (1)

UKRAINE: Youth League
16:00 FT Mariupol U-21 0 (0)
Dynamo K U-21 3 (2)

WALES: League cup
20:45 FT Cambrian Clydach 3 (2)
Aberystwyth 1 (0)
20:45 FT Cardiff MU 3 (2)
Carmarthen 1 (1)
20:45 FT Haverfordwest County 6 (2)
Goytre United 2 (0)
20:45 FT Newtown 1 (1)
Penybont 0 (0)

WALES: Cimru Alliance
20:30 FT Airbus 5 (1)
Guilsfield 0 (0)
20:30 FT Bangor City 1 (0)
Conwy Borough 0 (0)
20:30 FT Buckley Town 1 (0)
Ruthin Town 1 (0)
20:30 FT Denbigh Town 2 (0)
Prestatyn Town FC 1 (0)
20:30 FT Holywell 1 (0)
Gresford Athletic 0 (0)
20:30 FT Penrhyncoch 0 (0)
Llanrhaeadr 1 (0)
20:30 FT Rhyl 0 (0)
Flint Town 2 (0)

BAHRAIN: National cup
17:30 FT Bahrain SC 1 (0)
Al Ittihad H 1 (0)
17:30 FT Busaiteen 1 (1)
Al Ittifaq Maqaba 0 (0)

CHINA: FA Cup
12:35 FT Shandong Luneng 3 (0)
Dalian Yifang 0 (0)

HONG KONG: Premier League
08:30 FT Dreams 2 (0)
Wofoo Tai Po 2 (0)
11:30 FT Kitchee 1 (0)
Eastern 1 (0)

KOREA REP.: K-League 1
07:00 - Daegu FC - ()
Gyeongnam FC - ()
07:00 - Gangwon FC - ()
Suwon Bluewings - ()
07:00 - Sangju Sangmu - ()
Pohang Steelers - ()
08:00 - Ulsan - ()
Jeju United - ()
09:00 - FC Seoul - ()
Incheon United - ()
09:00 - Jeonbuk Motors - ()
Jeonnam Dragons - ()

MALAYSIA: National cup
15:00 FT Perak 0 (0)
PKNS 0 (0)

SAUDI ARABIA: Division 1
17:15 FT Al Jeel 2 (0)
Al Taee Hail 0 (0)
17:15 FT Al Nahdha 1 (0)
Al Najoom 0 (0)
17:30 FT Al Shoalah 1 (1)
Al-Khaleej 0 (0)
17:45 FT Al Jabalain 1 (0)
Al Qaisoma 1 (0)
17:50 FT Al Orubah 0 (0)
Dhamk 2 (0)

UAE: Premier League
15:25 FT Ajman 1 (0)
Al Jazeera Abu Dhabi 5 (2)
18:00 FT Al Wasl Dubai 2 (0)
Emirates 1 (0)

CANADA: CSL
02:30 - Hamilton City - ()
Serbian White Eagles - ()

MEXICO: Copa MX Apertura Final Stages
02:00 FT Necaxa 0 (0)
Leon 2 (1)
02:00 FT Pachuca 3 (3)
Cafetaleros 0 (0)
04:15 2T America 2 (0)
Juarez 1 (1)
04:15 2T Tijuana 0 (0)
Cruz Azul 1 (1)

BRASIL: Serie B
00:15 FT Fortaleza 2 (2)
Sao Bento 1 (0)

BRASIL: Serie B
02:30 FT Ponte Preta 0 (0)
Brasil de Pelotas 1 (1)

CONMEBOL: Copa Sudamericana
02:15 FT Nacional M. 2 (1)
San Lorenzo 0 (0)

PERU: Primera Division Clausura
22:00 FT Comerciantes Unidos 3 (2)
Sport Boys 2 (1)
00:30 FT Academia Cantolao 1 (1)
Sport Huancayo 1 (0)