Casino new 2014 Image Banner 160 x 600 Poker 2014 Image Banner 300 x 180

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group A
20:45 - Benfica - ()
Manchester Utd - ()
20:45 - CSKA - ()
Basel - ()

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group B
20:45 - Anderlecht - ()
Paris Saint Germain - ()
20:45 - Bayern - ()
Celtic - ()

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group C
18:00 - Qarabag - ()
Atletico Madrid - ()
20:45 - Chelsea - ()
Roma - ()

CHAMPIONS LEAGUE: Group stage Group D
20:45 - Barcelona - ()
Olympiakos - ()
20:45 - Juventus - ()
Sporting - ()

BELARUS: Premier League
18:45 - Dnepr Mogilev - ()
Isloch - ()

CROATIA: National cup
18:00 - Varteks - ()
Cibalia - ()

CZECH REPUBLIC: FNL
15:30 - Olympia Praha - ()
Hradec Kralove - ()

GEORGIA: Erovnuli Liga
13:00 1T Samtredia 0 ()
Dinamo Batumi 0 ()
17:00 - Shukura - ()
Chikhura - ()

GERMANY: Oberliga Mittelrhein
20:00 - Wesseling-Urfeld - ()
BW Friesdorf - ()

ITALY: National cup Serie C playoffs
16:30 - Pisa - ()
Pontedera - ()
18:00 - Ravenna - ()
Reggiana - ()
18:30 - Gubbio - ()
Sambenedettese - ()
20:00 - Albinoleffe - ()
Monza - ()

LATVIA: National cup
18:00 - Riga - ()
Liepaja - ()

LITHUANIA: 1 Lyga
16:00 - Zalgiris-2 - ()
Silute - ()

MONTENEGRO: 1. Division
14:00 - Decic Tuzi - ()
Mladost Podgorica - ()
14:00 - FK Kom Podgorica - ()
Iskra - ()
14:00 - Rudar Pljevlja - ()
Grbalj Radanovici - ()
14:00 - Sutjeska Niksic - ()
OFK Petrovac - ()
18:00 - Buducnost - ()
Zeta - ()

POLAND: I Liga
15:00 - Puszcza N. - ()
Ruch Chorzow - ()
15:00 - Rakow - ()
Podbeskidzie Bielsko Biala - ()
19:00 - Pogon Siedlce - ()
Olimpia G - ()
19:00 - Zaglebie Sosnowiec - ()
Chrobry Glogow - ()
20:00 - Katowice - ()
Olsztyn - ()

POLAND: II Liga
15:00 - Gryf W - ()
Legionovia - ()
18:00 - Belchatow - ()
Gwardia Koszalin - ()

POLAND: Central Youth League East
11:00 FT Progres Krakow U-19 3 (1)
Wisla Plock U-19 0 (0)

FYR MACEDONIA: National Cup
14:30 - Academy Pandev - ()
Sileks - ()
14:30 - Borec - ()
Pelister - ()
14:30 - Gorno Lisice - ()
FK Skopje - ()
14:30 - Pobeda - ()
Bregalnica - ()
14:30 - Shkendija - ()
Rabotnicki - ()
14:30 - Struga - ()
Renova Dzepciste - ()

SLOVAKIA: National Cup
14:30 - Borcice - ()
Zemplin Michalovce - ()
14:30 - Liptovsky Mikulas - ()
Lokomotiva Zvolen - ()
15:00 - Spartak Medzev - ()
DAC - ()
17:00 - Spartak Trnava - ()
Spisska Nova Ves - ()
17:00 - Zilina - ()
Podbrezova - ()
17:30 - Slovan - ()
Nitra - ()
19:00 - Skalica - ()
Ruzomberok - ()

SLOVENIA: National Cup
18:00 - Aluminij - ()
NK Krka - ()

UEFA UNDER-17 CHAMPIONSHIP: Qualifying Group Stage
11:00 FT Norway U-17 0 (0)
Greece U-17 1 (1)
14:30 - Serbia U-17 - ()
Gibraltar U-17 - ()

UEFA UNDER-19 CHAMPIONSHIP: Qualifying Round - Women
08:00 FT Kazakhstan U-19 W 0 (0)
England U-19 W 9 (0)
11:00 FT Wales U-19 W 0 (0)
Slovenia U-19 W 0 (0)
13:00 1T Belarus U-19 W 0 ()
Czech Republic U-19 W 0 ()
13:00 1T Hungary U-19 W 2 ()
Turkey U-19 W 0 ()
13:00 1T Scotland U-19 W 0 ()
Armenia U-19 W 0 ()
13:30 - Sweden U-19 W - ()
Bulgaria U-19 W - ()
15:00 - Norway U-19 W - ()
Cyprus U-19 W - ()
17:00 - Estonia U-19 W - ()
Ireland U-19 W - ()
17:00 - Northern Ireland U-19 W - ()
Portugal U-19 W - ()
19:00 - Netherlands U-19 W - ()
Latvia U-19 W - ()

UEFA YOUTH LEAGUE: Group Stage
12:00 2T Qarabag U-19 1 (1)
Atletico Madrid U-19 3 (3)
13:00 1T CSKA U-19 1 ()
Basel U-19 0 ()
14:00 - Benfica U-19 - ()
Manchester Utd U-19 - ()
14:00 - Chelsea U-19 - ()
Roma U-19 - ()
16:00 - Anderlecht U-19 - ()
PSG U-19 - ()
16:00 - Barcelona U-19 - ()
Olympiakos U-19 - ()
16:00 - Bayern U-19 - ()
Celtic U-19 - ()
16:00 - Juventus U-19 - ()
Sporting U-19 - ()

UEFA YOUTH LEAGUE: Round 1
13:00 1T Dynamo K U-19 0 ()
Inter U-19 1 ()
14:00 - Esbjerg U-19 - ()
KaPa U-19 - ()
15:00 - NK Lokomotiva U-19 - ()
Dinamo B U-19 - ()
16:00 - Krasnodar U-19 - ()
Kairat U-19 - ()
17:00 - Honved U-19 - ()
Sutjeska U-19 - ()
17:00 - Maccabi Haifa U-19 - ()
Brodarac U-19 - ()
17:00 - Sparta Prague U-19 - ()
Dudelange U-19 - ()
18:00 - Saburtalo U-19 - ()
Bursaspor U-19 - ()
18:00 - Vllaznia U-19 - ()
Zimbru U-19 - ()
18:00 - Zeljeznicar U-19 - ()
Ludogorets U-19 - ()
18:30 - Molde U-19 - ()
UCD U-19 - ()

AFC Cup: Final
15:30 - Bengaluru FC - ()
Istiqlol - ()

ASIAN CHAMPIONS LEAGUE: 1/2 finals
12:30 HT Urawa Red Diamonds 1 (1)
Shanghai SIPG 0 (0)

INDONESIA: Liga 1
08:30 FT Persipura Jayapura 3 (0)
Persija 0 (0)
13:30 - Gresik United - ()
Perseru Serui - ()

OMAN: Premier League
15:00 - Fanja - ()
Saham - ()
15:15 - Mirbat SC - ()
Al Mudhaibi - ()
16:15 - Al-Oruba - ()
Oman FC - ()
17:15 - Al-Nahda - ()
Al Suwaiq - ()
17:15 - Muscat - ()
Al Nasr Salalah - ()
17:30 - Al Salam - ()
Alshabab - ()
18:15 - Dhufar - ()
Sohar - ()

QATAR: Second Division
16:30 - Al Wakra SC - ()
Al Mu'aidar - ()
18:45 - Al Shamal - ()
Mesaimeer SC - ()

SAUDI ARABIA: Division 1
14:40 - Al Orubah - ()
Al Shoalah - ()
16:50 - Al Nahdha - ()
Al Mojzel - ()
16:50 - Al Najoom - ()
Jeddah - ()
17:05 - Al-Kawkab - ()
Al Taee Hail - ()

THAILAND: FA Cup
10:30 FT Chiangmai United 2 (2)
Nong Bua Pitchaya 1 (0)
13:00 1T PTT Rayong 0 ()
Muang Thong United 0 ()
13:00 1T Suphanburi 0 ()
Bangkok United 0 ()
14:00 - Chiangrai United - ()
Buriram United - ()

SOUTH AFRICA: Premier League
19:30 - AmaZulu Durban - ()
Polokwane City - ()
19:30 - Baroka - ()
Golden Arrows Durban - ()
19:30 - Chippa United - ()
Maritzburg United - ()
19:30 - Free State Stars - ()
Ajax Cape Town - ()
19:30 - Orlando Pirates - ()
Platinum Stars - ()

TUNISIA: Ligue 1
16:00 Pst Metlaoui ? ()
Etoile du Sahel ? ()

EL SALVADOR: Apertura
23:00 - Aguila - ()
Pasaquina - ()
23:00 - Municipal Limeno - ()
FAS - ()
23:59 - Audaz - ()
Dragon - ()

EL SALVADOR: Apertura
03:00 - Isidro Metapan - ()
Santa Tecla - ()
03:00 - Sonsonate - ()
Firpo - ()
03:15 - Alianza - ()
Chalatenango - ()

MEXICO: Apertura
02:00 - Santos Laguna - ()
Necaxa - ()
02:06 - Pachuca - ()
Toluca - ()
04:00 - America - ()
Guadalajara - ()
04:00 - Puebla - ()
Monterrey - ()

USA: NASL Fall Season
23:00 - San Francisco Deltas - ()
Miami FC Blues - ()

USA: NASL Fall Season
01:00 - Jacksonville - ()
FC Edmonton - ()
01:30 - FC Puerto Rico - ()
New York Cosmos - ()

ARGENTINA: National cup
02:10 - River Plate - ()
Atlanta CA - ()

ARGENTINA: Primera B Metropolitana
20:30 - Defensores Belgrano - ()
Colegiales - ()
20:30 - Estudiantes de Caseros - ()
San Miguel - ()
20:30 - Fenix A - ()
Villa San Carlos - ()
20:30 - Sacachispas - ()
San Telmo - ()
20:30 - Talleres - ()
Atlanta CA - ()
20:35 - Tristan Suarez - ()
Almirante Brown - ()

BOLIVIA: Clausura
21:00 - Guabira - ()
Universitario Sucre - ()
00:30 - San Jose - ()
Wilstermann - ()

BOLIVIA: Clausura
01:00 - Nacional Potosi - ()
Sport Boys Warnes - ()
02:30 - Oriente Petrolero - ()
Bolivar - ()

BRASIL: Serie A
23:30 - Atletico GO - ()
Vasco - ()
23:30 - Coritiba - ()
Cruzeiro - ()

BRASIL: Serie A
01:00 - Atletico-MG - ()
Chapecoense - ()
01:45 - Avai Florianopolis - ()
Botafogo - ()
01:45 - Corinthians - ()
Gremio - ()
01:45 - Fluminense - ()
Sao Paulo - ()

CHILE: National cup
23:00 - Santiago Wanderers - ()
Huachipato - ()

CHILE: National cup
02:00 - Universidad de Chile - ()
Antofagasta - ()

COLOMBIA: National cup
02:00 - Indep. Medellin - ()
Junior - ()

ECUADOR: Serie A Segunda Etapa
18:30 - Independiente Del Valle - ()
Delfin - ()

ECUADOR: Serie A Segunda Etapa
01:00 - Guayaquil City - ()
Universidad Catolica Quito - ()
02:15 - LDU-Quito - ()
Fuerza Amarilla - ()
02:30 - Barcelona Guayaquil - ()
El Nacional - ()
03:15 - Deportivo Cuenca - ()
Clan Juvenil - ()

PARAGUAY: Clausura
23:00 - Nacional Asuncion - ()
Sol de America - ()

PARAGUAY: Clausura
01:10 - Rubio Nu - ()
Olimpia - ()

PERU: Primera Division Clausura
20:15 - Academia Cantolao - ()
Univ. San Martin - ()
22:30 - Sporting Cristal - ()
Melgar - ()

PERU: Primera Division Clausura
02:00 - Universitario - ()
Sport Huancayo - ()

VENEZUELA: Clausura
21:00 - Atletico Socopo - ()
Mineros - ()
21:00 - Deportivo Zulia - ()
Caracas - ()
21:30 - Deportivo Lara - ()
Estudiantes de Merida - ()
23:00 - Deportivo Tachira - ()
Metropolitanos - ()
00:00 - Trujillanos - ()
Zamora FC - ()

VENEZUELA: Clausura
01:00 - Atletico Venezuela - ()
Zulia - ()

FIFA U-17 WORLD CUP: Playoffs
13:30 - Ghana U-17 - ()
Niger U-17 - ()
16:30 - Brazil U-17 - ()
Honduras U-17 - ()