Casino new 2014 Image Banner 160 x 600 Poker 2014 Image Banner 300 x 180

ATP: AEGON Championships - Great Britain
13:00 - Damir Dzumhur   -
Grigor Dimitrov   -
13:30 - Leonardo Mayer   -
Kevin Anderson   -
13:30 - Milos Raonic   -
Yuki Bhambri   -
14:30 - John Millman   -
Novak Djokovic   -
15:00 - Tim Smyczek   -
Jeremy Chardy   -
15:00 - Tomas Berdych   -
Julien Benneteau   -
16:00 - Nick Kyrgios   -
Andy Murray   -
16:30 - David Goffin   -
Feliciano Lopez   -
17:30 - Ryan Harrison   -
Kyle Edmund   -
18:00 - Adrian Mannarino   -
Daniel Evans   -

ATP: Gerry Weber Open - Germany
12:00 - Benoit Paire   -
Steve Johnson   -
12:00 - Marton Fucsovics   -
Philipp Kohlschreiber   -
12:00 - Stefanos Tsitsipas   -
Lucas Pouille   -
13:30 - Malek Jaziri   -
Matthew Ebden   -
13:30 - Mischa Zverev   -
Karen Khachanov   -
13:30 - Richard Gasquet   -
Florian Mayer   -
15:00 - Andreas Seppi   -
Matteo Berrettini   -
15:00 - Roger Federer   -
Aljaz Bedene   -
16:30 - Peter Gojowczyk   -
Rudolf Molleker   -
17:30 - Borna Coric   -
Alexander Zverev   -

WTA: Mallorca Open - Spain
11:00 - Antonia Lottner   -
Aliaksandra Sasnovich   -
11:00 - Marta Kostyuk   -
Lucie Safarova   -
12:00 - Aleksandra Krunic   -
Victoria Azarenka   -
12:30 - Ajla Tomljanovic   -
Magda Linette   -
12:30 - Caroline Garcia   -
Su-Wei Hsieh   -
14:00 - Johanna Larsson   -
Sorana Cirstea   -
14:00 - Polona Hercog   -
Viktoria Kuzmova   -
14:00 - Svetlana Kuznetsova   -
Anastasija Sevastova   -
16:30 - Stefanie Voegele   -
Victoria Azarenka   -
18:30 - Alison Riske   -
Angelique Kerber   -
23:00 Danielle Rose Collins  
Rebecca Peterson  
23:00 Sofia Kenin  
Kateryna Kozlova  

WTA: AEGON Classic - Great Britain
12:30 - Alize Cornet   -
Ekaterina Makarova   -
12:30 - Donna Vekic   -
Elina Svitolina   -
12:30 - Julia Goerges   -
Maria Sakkari   -
14:00 - Dalila Jakupovic   -
Elise Mertens   -
14:00 - Lesya Tsurenko   -
Heather Watson   -
14:00 - Timea Babos   -
Mihaela Buzarnescu   -
15:30 - Coco Vandeweghe   -
Petra Martic   -
15:30 - Johanna Konta   -
Petra Kvitova   -
15:30 - Kristyna Pliskova   -
Darya Kasatkina   -
17:00 - Garbine Muguruza   -
Anastasia Pavlyuchenkova   -
17:00 - Jennifer Brady   -
Barbora Zahlavova Strycova   -
17:00 - Oceane Dodin   -
Ashleigh Barty   -

ATP: AEGON Championships doubles - Great Britain
11:00 Res Oliver Marach / Mate Pavic 6 6 10   2
Feliciano Lopez / Marc Lopez 4 7 7   1
16:30 - Santiago Gonzalez / Sam Querrey   -
Mike Bryan / Jack Sock   -
18:00 - Daniel Nestor / Denis Shapovalov   -
Henri Kontinen / John Peers   -

ATP: Gerry Weber Open doubles - Germany
14:00 - Marcel Granollers / Robin Haase   -
Ben McLachlan / Kei Nishikori   -
15:00 - Philipp Kohlschreiber / Philipp Petzschner   -
Nikola Mektic / Alexander Peya   -
15:30 - Steve Johnson / Dominic Thiem   -
Dominic Inglot / Franko Skugor   -
16:30 - Raven Klaasen / Michael Venus   -
Tim Puetz / Jan-Lennard Struff   -
17:00 - Ivan Dodig / Rajeev Ram   -
Karen Khachanov / Lucas Pouille   -

WTA: Mallorca Open doubles - Spain
15:30 - Veronika Kudermetova / Aryna Sabalenka   -
Lesley Kerkhove / Lidziya Marozava   -
23:00 Andreja Klepac / Maria Jose Martinez Sanchez  
Anabel Medina Garrigues / Arantxa Parra Santonja  
23:00 Danielle Rose Collins / Su-Wei Hsieh  
Nadiia Kichenok / Anastasia Rodionova  

WTA: AEGON Classic doubles - Great Britain
18:30 - Eugenie Bouchard / Dominika Cibulkova   -
Vania King / Katarina Srebotnik   -

ATP Challenger: Aegon Ilkley Trophy - Great Britain
12:00 - Adrian Menendez-Maceiras   -
Oscar Otte   -
12:00 - George Loffhagen   -
Hiroki Moriya   -
13:30 - Donald Young   -
Jason Kubler   -
13:30 - Thomas Fabbiano   -
Alexander Ward   -
14:00 - Marcelo Arevalo   -
Michael Mmoh   -
15:00 - Jordan Thompson   -
Kamil Majchrzak   -
15:00 - Tatsuma Ito   -
Bradley Klahn   -
15:30 - Noah Rubin   -
Ilya Ivashka   -
16:30 - Jason Jung   -
Stefano Travaglia   -
17:00 - Peter Polansky   -
Akira Santillan   -
18:00 - Alexander Bublik   -
Aidan Mchugh   -
23:00 Kevin King  
Sergiy Stakhovsky  

ATP Challenger: Fergana Challenger - Uzbekistan
07:00 - Aleksandr Nedovyesov   -
Yosuke Watanuki   -
07:00 - David Guez   -
Enrique Lopez-Perez   -
07:00 - Egor Gerasimov   -
Laurynas Grigelis   -
08:30 - Dzmitry Zhyrmont   -
Saketh Myneni   -
08:30 - Ivan Nedelko   -
Sanjar Fayziev   -
08:30 - Markus Eriksson   -
Roberto Cid   -
08:30 - Tung-Lin Wu   -
Ivan Gakhov   -
10:00 - Cem Ilkel   -
Alessandro Bega   -
10:00 - Evgeny Karlovskiy   -
Joao Menezes   -
10:00 - Jose Statham   -
Shuichi Sekiguchi   -
10:00 - Nikola Milojevic   -
Konstantin Kravchuk   -
11:30 - Goncalo Oliveira   -
Teymuraz Gabashvili   -

ATP Challenger: Poprad-Tatry Challenger - Slovakia
10:00 - Andreas Haider-Maurer   -
Marek Jaloviec   -
10:00 - Frank Dancevic   -
Adam Pavlasek   -
10:00 - Tsung-Hua Yang   -
Jan Satral   -
11:30 - Ante Pavic   -
Maximilian Neuchrist   -
11:30 - Lukas Klein   -
Casper Ruud   -
11:30 - Lukas Rosol   -
Dennis Novak   -
13:00 - Attila Balazs   -
Matteo Viola   -
13:00 - Jozef Kovalik   -
Tomislav Brkic   -
13:00 - Pedja Krstin   -
Vaclav Safranek   -
14:30 - Blaz Rola   -
Zdenek Kolar   -
14:30 - Daniel Munoz-De La Nava   -
Filip Horansky   -
16:00 - Gerald Melzer   -
Pavel Nejedly   -
16:00 - Sergio Gutierrez-Ferrol   -
Miljan Zekic   -

ATP Challenger: Internationuax de Tennis de Blois - France
10:30 - Carlos Berlocq   -
Jules Okala   -
10:30 - Scott Griekspoor   -
Lorenzo Giustino   -
10:30 - Thiemo De Bakker   -
Joao Monteiro   -
12:00 - Henri Laaksonen   -
Elliot Benchetrit   -
12:00 - Pedro Sousa   -
Tristan Lamasine   -
12:00 - Stephane Robert   -
Mario Vilella Martinez   -
13:30 - Andrea Basso   -
Felix Auger-Aliassime   -
13:30 - Daniel Gimeno-Traver   -
Marcelo Tomas Barrios Vera   -
13:30 - Mikael Ymer   -
Kenny De Schepper   -
15:00 - Johan Sebastien Tatlot   -
Pedro Cachin   -
15:00 - Roberto Marcora   -
Alexandre Muller   -
18:00 - Frederico Ferreira Silva   -
Calvin Hemery   -

ATP Challenger: Internazionali di Citta Di Aquila - Italy
10:00 - Andrea Collarini   -
Filippo Baldi   -
10:00 - Andrea Pellegrino   -
Facundo Bagnis   -
10:00 - Thiago Monteiro   -
Hernan Casanova   -
11:30 - Alejandro Gonzalez   -
Gianluca Mager   -
11:30 - Riccardo Bonadio   -
Guilherme Clezar   -
12:00 - Johannes Haerteis   -
Riccardo Balzerani   -
13:00 - Julian Ocleppo   -
Daniel Elahi Galan   -
13:00 - Roberto Carballes Baena   -
Giovanni Fonio   -
13:30 - Benjamin Hassan   -
Agustin Velotti   -
16:00 - Luca Vanni   -
Jan Choinski   -
17:30 - Carlos Boluda-Purkiss   -
Paolo Lorenzi   -

ATP Challenger: Aegon Ilkley Trophy doubles - Great Britain
13:30 2S Purav Raja / John-Patrick Smith 6 2   1
Peter Polansky / Matt Reid 1 3   0
15:00 - Austin Krajicek / Jeevan Nedunchezhiyan   -
Hubert Hurkacz / Evan King   -
16:30 - Sanchai Ratiwatana / Sonchat Ratiwatana   -
Liam Broady / Scott Clayton   -
18:00 - Jack Findel-Hawkins / Luke Johnson   -
Jonathan Eysseric / Hugo Nys   -
18:30 - Marcelo Arevalo / Hans Podlipnik-Castillo   -
Frederik Nielsen / Joe Salisbury   -
19:30 - N.Sriram Balaji / Vishnu Vardhan   -
Luke Bambridge / Jonny O'Mara   -

ATP Challenger: Fergana Challenger doubles - Uzbekistan
12:00 - Amal Sultanbekov / Azizhon Turgunov   -
Farrukh Dustov / Shonigmatjon Shofayziyev   -
12:00 - Sanjar Fayziev / Khumoun Sultanov   -
Timur Khabibulin / Vladyslav Manafov   -

ATP Challenger: Poprad-Tatry Challenger doubles - Slovakia
14:30 - Tomasz Bednarek / Szymon Walkow   -
Maximilian Neuchrist / Tristan-Samuel Weissborn   -
16:00 - Ivan Sabanov / Matej Sabanov   -
Andrej Glvac / Peter Vajda   -
17:30 - Artem Smirnov / Vladimir Uzhylovsky   -
Robert Galloway / Fernando Romboli   -

ATP Challenger: Internationuax de Tennis de Blois doubles - France
16:00 - Fabricio Neis / David Vega Hernandez   -
Mathias Bourgue / Alexis Musialek   -
17:30 - Joao Domingues / Pedro Sousa   -
Roberto Maytin / Andreas Siljestrom   -
17:30 - Romain Arneodo / Sergio Galdos   -
Tomas Lipovsek Puches / Juan Ignacio Londero   -

ATP Challenger: Internazionali di Citta Di Aquila doubles - Italy
14:30 - Boris Arias / Hugo Dellien   -
Andrea Collarini / Renzo Olivo   -
14:30 - Facundo Bagnis / Ariel Behar   -
Andrea Arnaboldi / Daniele Bracciali   -

ITF Men's Circuit: France F10 - France
10:30 - Alberto Romero De Avila Senise   -
Joffrey De Schepper   -
10:30 - Amaury Delmas   -
Thibault Cancel   -
10:30 - Nicolas Alberto Arreche   -
Alen Avidzba   -
12:00 - Francois-Arthur Vibert   -
Franco Feitt   -
12:00 - Guillermo Olaso   -
Eduard Guell   -
12:00 - Pascal Meis   -
Fabrizio Ornago   -
13:30 - Lorenzo Frigerio   -
Axel Michon   -
13:30 - Manuel Guinard   -
Laurent Rochette   -
13:30 - Miguel Semmler   -
Matteo Martineau   -
15:00 - Benjamin Pietri   -
Sadio Doumbia   -
15:00 - Paul Cayre   -
Maxime Tchoutakian   -
18:30 - Fabien Reboul   -
Arthur Reymond   -
23:00 Antoine Cornut Chauvinc  
Maxime Hamou  
23:00 Luca Giacomini  
Juan Pablo Ficovich  
23:00 Maxime Chazal  
Dante Gennaro  
23:00 Ulises Blanch  
Maxence Broville  

ITF Men's Circuit: Hungary F5 - Hungary
10:00 - Duje Ajdukovic   -
Gijs Brouwer   -
10:00 - Eduardo Dischinger   -
Vasile Antonescu   -
10:00 - Rafael Matos   -
Jelle Sels   -
10:00 - Tim Van Rijthoven   -
Gergely Madarasz   -
11:30 - Botic van de Zandschulp   -
Bruno Santanna   -
11:30 - Oscar Jose Gutierrez   -
Peter Nagy   -
11:30 - Patricio Heras   -
Vlad Andrei Dancu   -
11:30 - Peter Torebko   -
Matvey Khomentovskiy   -
14:00 - Mate Valkusz   -
Fabian Marozsan   -
14:00 - Mike Urbanija   -
Wilson Leite   -
14:00 - Peter Makk   -
Olexiy Kolisnyk   -
14:00 - Tadeas Paroulek   -
David Szintai   -
23:00 Fred Simonsson  
Dragos Dima  

ITF Men's Circuit: Belgium F1 - Belgium
10:00 - Jaume Pla Malfeito   -
Loic Cloes   -
10:00 - Paul Woerner   -
Guy Den Heijer   -
10:00 - Ryan Nijboer   -
Gauthier Onclin   -
11:30 - Daniel De Jonge   -
Yann Marti   -
11:30 - Jack Molloy   -
Alexis Gautier   -
11:30 - Louis Herman   -
Jonas Merckx   -
13:00 - Alexander Igoshin   -
Thomas Pouleur   -
13:00 - Luca Gelhardt   -
Clement Geens   -
23:00 Kenneth Raisma  
Stephan Gerritsen  
23:00 Marc Giner  
George Tsivadze  
23:00 Marvin Netuschil  
Michiel De Krom  
23:00 Maxime Pauwels  
Christopher Diaz-Figueroa  
23:00 Omar Salman  
Jeroen Vanneste  
23:00 Quentin Folliot  
Dominic Barretto  
23:00 Yan Sabanin  
Joao Lucas Reis Da Silva  
23:00 Yannik Reuter  
Constant De La Bassetiere  

ITF Men's Circuit: Germany F4 - Germany
11:00 - Felipe Martinez Sarrasague   -
Vadym Kalyuzhnyy   -
11:00 - Robert Strombachs   -
Daniil Klimov   -
11:00 - Sekou Bangoura   -
Tillmann Erdbories   -
12:30 - Kai Wehnelt   -
Nico Matic   -
12:30 - Patrick Zahraj   -
Gibril Diarra   -
12:30 - Wilfredo Gonzalez   -
Niklas Guttau   -
14:00 - Tom Kocevar-Desman   -
Frederik Press   -
15:30 - Valentin Guenther   -
Nik Razborsek   -
23:00 August Holmgren  
Dimitar Kuzmanov  
23:00 Christian Hirschmueller  
Marvin Moeller  
23:00 Christopher Heyman  
Filip Bergevi  
23:00 Dominik Boehler  
Jesper Tull Freimuth  
23:00 George Von Massow  
Lukas Ruepke  
23:00 Leonard Von Hindte  
Louis Wessels  
23:00 Nerman Fatic  
Miliaan Niesten  
23:00 Roy Sarut De Valk  
Matthew Dellavedova  

ITF Men's Circuit: Guam F1 - Guam
05:00 - Sam Ryan Ziegann   -
Worovin Kumthonkittikul   -
05:00 - Yuichi Ito   -
Daisuke Sumizawa   -
06:30 - Keisuke Numajiri   -
David Barclay   -
23:00 Niklas Johansson  
Kento Takeuchi  

ITF Men's Circuit: Italy F15 - Italy
23:00 Andrea Guerrieri  
Marco Miceli  
23:00 Bastian Malla  
Matthias Haim  
23:00 Enrico Dalla Valle  
Pietro Rondoni  
23:00 Federico Marchetti  
Martins Podzus  
23:00 Jacopo Stefanini  
Riccardo Maiga  
23:00 Jonathan Mridha  
Omar Giacalone  
23:00 Juan Pablo Paz  
Luis Patino  
23:00 Kirill Kivattsev  
Adrian Bodmer  
23:00 Lukas Ollert  
Nicolo Turchetti  
23:00 Peter Heller  
Luka Pavlovic  

ITF Men's Circuit: Israel F10 - Israel
08:30 - Shahar Elbaz   -
Ran Amar   -
10:00 - Daniel Dudockin   -
Emmanuel Luria   -
10:00 - Jordan Hasson   -
Vullnet Tashi   -
10:00 - Luca Keist   -
Cameron Green   -
10:00 - Yasha Zemel   -
Or Ram-Harel   -
11:30 - Francesco Vilardo   -
Aleksei Khomich   -
11:30 - Nicolas Uryson   -
Constantin Bittoun Kouzmine   -
11:30 - Yannai Barkai   -
Conor Berg   -
13:00 - Alon Elia   -
Samuel Beren   -
13:00 - Itay Shpindler   -
Barnaby Smith   -
13:00 - Tigre Hank   -
Ram Kapach   -
14:30 - Fran Zvonimir Zgombic   -
Omer Yeshaya   -
14:30 - Keivon Tabrizi   -
Noah Schachter   -
14:30 - Ross Watson   -
Luca Castelnuovo   -
23:00 Francesco Ferrari  
Dan Added  

ITF Men's Circuit: Korea F3 - Korea Republic
06:00 - Geun Jun Kim   -
Chukang Wang   -
06:00 - Ji Hoon Son   -
Jea Moon Lee   -
06:00 - Seunghun Shin   -
Jumpei Yamasaki   -
06:00 - Soonwoo Kwon   -
Ilsang Yoon   -
06:00 - Yeongseok Jeong   -
Sanhui Shin   -

ITF Men's Circuit: Portugal F9 - Portugal
11:00 - Benjamin Lock   -
Mats Rosenkranz   -
11:00 - Hugo Maia   -
Hugo Voljacques   -
12:30 - Baptiste Crepatte   -
Luis Faria   -
12:30 - Romain Bauvy   -
Rafael Mazon-Hernandez   -
14:00 - Francisco Cabral   -
Alexander Jhun   -
14:00 - Jaime Fermosell   -
Mick Lescure   -
15:30 - Quentin Gueydan   -
Frederico Gil   -
23:00 Aaron Cortes Alcaraz  
Nuno Borges  
23:00 Chun Hsin Tseng  
Goncalo Falcao  
23:00 Duarte Vale  
Leny Mitjana  
23:00 Javier Pulgar-Garcia  
Alexandre Ribeiro  
23:00 Tiago Cacao  
Matvey Minin  

ITF Men's Circuit: Sri Lanka F2 - Sri Lanka
06:00 - Abhinav Sanjeev Shanmugam   -
S D Prajwal Dev   -
06:00 - Darko Jandric   -
Manish Sureshkumar   -
06:00 - Dineshkanthan Thangarajah   -
Pruchya Isaro   -
06:00 - Giovani Samaha   -
Anirudh Chandrasekar   -
06:00 - Nitin Kumar Sinha   -
Ranjeet Virali-Murugesan   -
06:00 - Thales Turini   -
Alexander Erler   -
07:30 - Shunsuke Wakita   -
Alexander Zhurbin   -
07:30 - Thomas Brechemier   -
Ignacio Carou   -
07:30 - Tyler Mercier   -
Vinayak Sharma Kaza   -
07:30 - Vladyslav Orlov   -
Sharmal Dissanayake   -

ITF Women's Circuit: Ilkley - Great Britain
13:30 - Eri Hozumi   -
Marie Bouzkova   -
13:30 - Viktoriya Tomova   -
Jamie Loeb   -
15:00 - Mona Barthel   -
Irina Falconi   -
16:30 - Gabriella Taylor   -
Dayana Yastremska   -
23:00 Anna Kalinskaya  
Arantxa Rus  
23:00 Arina Rodionova  
Irina Khromacheva  
23:00 Harriet Dart  
Richel Hogenkamp  
23:00 Kaia Kanepi  
Maia Lumsden  
23:00 Luksika Kumkhum  
Katie Swan  
23:00 Nicole Gibbs  
Evgeniya Rodina  
23:00 Ons Jabeur  
Viktorija Golubic  
23:00 Sara Sorribes Tormo  
Lauren Davis  

ITF Women's Circuit: Montpellier - France
10:30 - Audrey Albie   -
Maria Patrascu   -
10:30 - Elixane Lechemia   -
Stefania Rubini   -
10:30 - Julie Gervais   -
Anastasia Grymalska   -
12:00 - Fiona Ferro   -
Salma Djoubri   -
12:00 - Marine Partaud   -
Harmony Tan   -
13:30 - Alice Rame   -
Alexandra Panova   -
13:30 - Timea Bacsinszky   -
Sherazad Reix   -
14:30 - Momoko Kobori   -
Nathaly Kurata   -
15:00 - Catalina Pella   -
Myrtille Georges   -
15:00 - Chloe Paquet   -
Eduarda Piai   -
18:00 - Andrea Gamiz   -
Jade Suvrijn   -
23:00 Cristiana Ferrando  
Manon Arcangioli  
23:00 Jessika Ponchet  
Moyuka Uchijima  

ITF Women's Circuit: Hong Kong-2 - China
05:30 - Kwan Yau Ng   -
Ao Gai   -
05:30 - Ling Zhang   -
Haruna Arakawa   -
05:30 - Miyabi Inoue   -
Sakura Hondo   -
23:00 Jia-Jing Lu  
Man Ying Maggie Ng  

ITF Women's Circuit: Daeugu - Korea Republic
06:00 - Olivia Tjandramulia   -
Na-Young Lee   -
06:00 - Yuuki Tanaka   -
Na Ri Kim   -
23:00 Aiko Yoshitomi  
Cherry Kim  
23:00 Dabin Kim  
Sinhee Kim  
23:00 Megumi Nishimoto  
Ching-Wen Hsu  
23:00 Michika Ozeki  
Kai-Chen Chang  
23:00 Risa Ushijima  
Na-Lae Han  
23:00 Shiho Akita  
Hanna Chang  
23:00 So-Ra Lee  
Misaki Doi  

ITF Women's Circuit: Madrid-2 - Spain
10:00 - Cristina Bucsa   -
Michaela Honcova   -
10:00 - Guiomar Maristany Zuleta De Reales   -
Maria Camila Osorio Serrano   -
10:00 - Jessica Ho   -
Ipek Soylu   -
10:00 - Raluca Georgiana Serban   -
Nadia Podoroska   -
11:30 - Ainhoa Atucha Gomez   -
Tereza Mrdeza   -
11:30 - Amandine Hesse   -
Seone Mendez   -
11:30 - Daria Mishina   -
Marina Bassols Ribera   -
23:00 Ana Sofia Sanchez  
Victoria Bosio  
23:00 Anastasiya Vasylyeva  
Laura Marti  
23:00 Estrella Cabeza-Candela  
Montserrat Gonzalez  
23:00 Maria Fernanda Herazo Gonzalez  
Eva Guerrero Alvarez  
23:00 Martina Di Giuseppe  
Anastasia Pribylova  
23:00 Mia Nicole Eklund  
Aliona Bolsova Zadoinov  
23:00 Sara Cakarevic  
Olga Saez Larra  
23:00 Silvia Soler-Espinosa  
Nicoleta-Catalina Dascalu  
23:00 Xiyu Wang  
Nina Stojanovic  

ITF Women's Circuit: Ystad - Sweden
10:15 - Irina Maria Bara   -
Lucia Bronzetti   -
10:15 - Marie Benoit   -
Melis Yasar   -
10:15 - Vivien Juhaszova   -
Andreea Amalia Rosca   -
11:45 - Despina Papamichail   -
Jacqueline Cabaj Awad   -
11:45 - Kaja Juvan   -
Lucrezia Stefanini   -
11:45 - Romy Koelzer   -
Polina Leykina   -
14:00 - Michele Alexandra Zmau   -
Vivian Heisen   -
14:00 - Sandra Samir   -
Lisa Matviyenko   -
17:00 - Susanne Celik   -
Ana Vrljic   -
23:00 Karen Barritza  
Ulrikke Eikeri  

ITF Men's Circuit: Tunisia F24 - Tunisia
11:00 - Diego Hidalgo   -
Edris Fetisleam   -
11:00 - Mikalai Haliak   -
Juan Ignacio Galarza   -
11:00 - Vasile-Alexandru Ghilea   -
Simone Roncalli   -
13:00 - Ronald Slobodchikov   -
Lucas Poullain   -
14:00 - Mihnea Lorin Stefan Turcu   -
Garrett Johns   -
14:00 - Nikolas Sanchez Izquierdo   -
Mikhail Korovin   -
23:00 Andrey Chepelev  
Jonathan Kanar  
23:00 Anis Ghorbel  
Luis Britto  
23:00 Aziz Ouakaa  
Juan Pablo Grassi Mazzuchi  
23:00 Edoardo Lavagno  
Mohamed Aziz Dougaz  
23:00 Giovanni Rizzuti  
Richard Muzaev  
23:00 Milan Drinic  
Gabi Adrian Boitan  
23:00 Oriol Roca Batalla  
Carles Batlle  
23:00 Timur Kiyamov  
Alexander Boborykin  
23:00 Tristan Meraut  
Sergi Perez Contri  

ITF Women's Circuit: Klosters - Switzerland
10:00 - Amra Sadikovic   -
Diana Marcinkevica   -
10:00 - Isabella Shinikova   -
Lisa Sabino   -
10:00 - Karin Kennel   -
Jesika Maleckova   -
11:30 - Anna Zaja   -
Federica Di Sarra   -
11:30 - Simona Waltert   -
Fiona Ganz   -
11:30 - Tayisiya Morderger   -
Georgia Brescia   -
13:00 - Mandy Minella   -
Catherine Gulihur   -
13:00 - Sarah-Rebecca Sekulic   -
Svenja Ochsner   -
14:30 - Ekaterine Gorgodze   -
Martina Caregaro   -
14:30 - Nina Stadler   -
Giulia Gatto-Monticone   -
23:00 Miriam Kolodziejova  
Greet Minnen  

ITF Women's Circuit: Fergana - Uzbekistan
07:00 - Anastasia Frolova   -
Natasha Palha   -
07:00 - Sadafmoh Tolibova   -
Ilona Kremen   -
07:00 - Valeriya Zeleva   -
Rutuja Bhosale   -
08:30 - Arina Folts   -
Daria Lodikova   -
08:30 - Valeriya Urzhumova   -
Olga Doroshina   -
10:00 - Gozal Ainitdinova   -
Sai Samhitha Chamarthi   -
10:00 - Nastja Kolar   -
Vitalia Stamat   -
23:00 Daria Kruzhkova  
Ekaterina Yashina  
23:00 Guzal Yusupova  
Riya Bhatia  
23:00 Kamilla Rakhimova  
Nigora Azimjanova  
23:00 Ksenia Palkina  
Elina Sharipova  
23:00 Nasiba Espolova  
Nigina Abduraimova  
23:00 Sabina Sharipova  
Margarita Lazareva  
23:00 Sofya Lansere  
Anna Morgina  
23:00 Valeriya Strakhova  
Isabella Bozicevic  
23:00 Varvara Flink  
Ekaterina Kazionova  

ITF Women's Circuit: Victoria - Canada
23:00 Amanda Rodgers  
Ana Maria Andreea Ileana  
23:00 Andie K. Daniell  
Leena Bennetto  
23:00 Catherine Leduc  
Alana Smith  
23:00 Chloe Julia Goyette  
Pamela Montez  
23:00 Gail Brodsky  
Andrea Renee Villarreal  
23:00 Jessica Failla  
Anna Zhang  
23:00 Megan Mccray  
Maegan Manasse  
23:00 Ronit Yurovsky  
Layne Sleeth  
23:00 Safiya Carrington  
Alexa Graham  
23:00 Sophia Qi Ho  
Alexandra Vagramov  

ITF Women's Circuit: Kaltenkirchen- Germany
11:00 - Arina Gabriela Vasilescu   -
Julyette Maria Josephine Steur   -
11:00 - Lisa Ponomar   -
Eva Marie Voracek   -
11:00 - Yulia Kulikova   -
Albina Khabibulina   -
12:30 - Anna Klasen   -
Sviatlana Pirazhenka   -
12:30 - Juliane Triebe   -
Marie-Charlot Lonnemann   -
23:00 Anna Gabric  
Valeriya Pogrebnyak  
23:00 Dominique Karregat  
Amelie Intert  
23:00 Kristina Milenkovic  
Vlada Ekshibarova  

ITF Women's Circuit: Kiryat Shmona - Israel
08:30 - Hili Kronzon   -
Lina Glushko   -
08:30 - Maya Tahan   -
Paulina Jastrzebska   -
08:30 - Shahar Biran   -
Julia Vulpio   -
08:30 - Tiffany William   -
Shelly Bereznyak   -
10:00 - Shavit Kimchi   -
Adva Dabah   -
11:30 - Sean Lodzki   -
Klaudia Wira   -
13:00 - Aimee Tarun   -
Mika Dagan Fruchtman   -
13:00 - Nicole Nadel   -
Yarden Akler   -
14:30 - Elena-Teodora Cadar   -
Yuval Keren   -
14:30 - Tamara Barad Itzhaki   -
Ronnie Naor   -
16:00 - Alexandra Walters   -
Nitzan Bruner   -
23:00 Kristin Younes  
Fiona Codino  

ITF Women's Circuit: Sassuolo - Italy
23:00 Alexa Noel  
Margaux Bovy  
23:00 Angelica Moratelli  
Alice Vicini  
23:00 Benedetta Ivaldi  
Verena Meliss  
23:00 Camilla Scala  
Anne Schaefer  
23:00 Isabella Tcherkes Zade  
Giorgia Marchetti  
23:00 Maria Masini  
Gabriela Ce  
23:00 Mariana Drazic  
Camilla Abbate  
23:00 Monica Cappelletti  
Claudia Giovine  
23:00 Susan Bandecchi  
Gabriela Duca  
23:00 Vanda Lukacs  
Marta Bellucco  

ITF Women's Circuit: Amarante - Portugal
23:00 Alba Carrillo Marin  
Maria Jose Luque Moreno  
23:00 Amelia Stuart  
Lou Brouleau  
23:00 Andrea Ka  
Angeles Moreno Barranquero  
23:00 Angela Fita Boluda  
Cristina Ene  
23:00 Caroline Romeo  
Natalia Orlova  
23:00 Claudia Cianci  
Snehadevi S Reddy  
23:00 Clemence Fayol  
Theo Gravouil  
23:00 Karola Patricia Bejenaru  
Marianna Zakarlyuk  
23:00 Madalena Peneda  
Claudia Gaspar  
23:00 Madison Westby  
Olga Parres Azcoitia  
23:00 Maria Joao Koehler  
Olga Helmi  
23:00 Mathilde Armitano  
Zeel Desai  
23:00 Tess Sugnaux  
Luisa Pelayo  
23:00 Uxia Martinez Moral  
Ines Murta  
23:00 Valeria Bhunu  
Almudena Sanz-llaneza Fernandez  
23:00 Vasilisa Aponasenko  
Daniella Silva  

ITF Women's Circuit: Hammamet-21 - Tunisia
11:00 - Anna Siskova   -
Martina Spigarelli   -
11:00 - Jantje Tilbuerger   -
Paula Baranano   -
11:00 - Veronica Napolitano   -
Brittany Collens   -
12:30 - Draginja Vukovic   -
Andreea Velcea   -
12:30 - Jessica Bertoldo   -
Nadia Echeverria Alam   -
12:30 - Katharina Hobgarski   -
Candela Bugnon   -
12:30 - Melissa Morales   -
Yuka Hosoki   -
12:30 - Viktoria Morvayova   -
Claudia Hoste Ferrer   -
23:00 Adithya Karunaratne  
Chiraz Bechri  
23:00 Alice Gillan  
Ines Ibbou  
23:00 Irene Burillo Escorihuela  
Claudia Coppola  
23:00 Petra Januskova  
Julia Stamatova  
23:00 Raphaelle Lacasse  
Federica Prati  
23:00 Trinite Klamadji  
Fernanda Brito  
23:00 Verena Hofer  
Anna Maria Procacci  
23:00 Vinciane Remy  
Jessica Crivelletto